Családi házak Magyarországon

2024. March 19. Tuesday

Bánk, József

Ingatlanközvetítői állásra kollégát keresünk!

Ingatlan értékesítéssel foglalkozó munkatársakat keresünk.

Ingatlanközvetítő munkatársunkat keressük!

Jelentkezz, ha a jól végzett munkádért anyagi és emberi megbecsülésre, továbbá átlag feletti irodai háttérre vágysz.  Ha még kezdő vagy, gyakorlott mentor segíti munkádat, ha már tapasztalattal rendelkezel, úgy biztosítunk számodra fejlődési, továbblépési lehetőséget akár stabil, passzív jövedelem kialakításával is.

Ezt tükrözi az is, hogy cégünk, a Vár-Köz Kft. 1996-tól stabil és megbízható szereplője az ingatlanpiac területének. Cégünk fő profilja az ingatlanközvetítés (használt és új), de szoftverfejlesztéssel is foglalkozunk. Innovatív fejlesztésekre törekszünk, melyek újszerű megközelítésbe helyezik az ingatlanközvetítést. Cégünk helyzeti előnyét elsősorban ezek a megoldások biztosítják más ingatlanközvetítő vállalkozásokkal szemben.

Cégünk fő célja, hogy ügyfeleinkkel hosszú távú kapcsolatot alakítsunk ki és elégedettségüknek köszönhetően visszatérő ügyfelekké váljanak. Hiszen mindannyian tudjuk, hogy az új ügyfelek megnyerése, az új kapcsolatok kiépítése és a bizalom elnyerése igen sok energiát igényel.

Jelentkezz, ha

  • - elkötelezett vagy az ingatlanközvetítés iránt
  • - fontos számodra, hogy ne csak egy legyél a „multi” ingatlanközvetítő cég robotizált ingatlanközvetítője közül
  • - átlag feletti jutalékot szeretnél sikeres ügyleteid után (50% + juttatások)
  • - nem riadsz meg a telefonos kommunikációtól
  • - nyitott vagy nap, mint nap új ügyfelekkel megismerkedni és empatikus érzékednek köszönhetően jó kapcsolatot kiépíteni velük
  • - nem szereted a helyhez kötött munkavégzést, inkább magad kívánod beosztani munkaidődet
  • - rendelkezel felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • - önállóan, magabiztosan képes vagy végezni munkádat

Feladataid lesznek:

  • - potenciális ügyfelek felkutatása,
  • - ingatlanok felmérése, értékbecslése, értékesítése
  • - megbízási szerződések megkötése
  • - tárgyalások lebonyolítása,
  • - ügyfeleid igényének megfelelő ingatlanok felkutatása
  • - kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • - hirdetési és marketing tevékenység
  • - Ingatlanok felvétele az iroda adatbázisába
  • - Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása

Amit kínálunk számodra:

  • - hosszútávon kiszámítható, átlag feletti jövedelem
  • - ha kezdő vagy, mentor segíti munkádat, míg a megfelelő tudást megszerzed
  • - képzésekkel támogatjuk a már megszerzett tudásod továbbfejlesztését
  • - közös értékesítés lehetősége az ország egyik legnagyobb ingatlanos adatbázisából (több mint 16 ezer ingatlan)
  • - nincs „asztalpénz”, minden járulékos költséget a cég fizet
  • - a kötetlen munkaidővel kapcsolatos előnyök

Amennyiben jelentkezni szeretnél, úgy kérlek, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat az r.zsuzsa@lakascentrum.hu e-mail címre!