Eladó családi házak 38. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3739 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó családi házak, sorházak és ikerházak országszerte

Tekintse meg országos kínálatunkat eladó családi házak vonatkozásában! Keresés szűkítése opcióval tovább pontosíthatja a keresési igényét.

Eladó új építésű családi ház, Tatabánya 3 szoba 83 m² 89.9 M Ft

eladó új építésű családi ház

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya, (Panoráma lakópark), Boróka utca
Azonosító: 4167_ko

KIZÁRÓLAG IRODÁNKNÁL! Kulcsrakész, modern, kétszintes új építésű sorházi lakás Tatabányán – ideális befektetésnek és első otthonnak! Tatabánya kedvelt részén, a Panoráma lakóparkban, a Boróka utcában kínáljuk megvételre ezt a kétszintes, új építésű, négylakásos sorházban található lakást. Logikus térszervezésének és nagy üvegfelületeinek köszön...

Belső terület
83 m²
Telek terület
217 m²
Szobák
3
Irányár
89.9 M Ft
(1.08 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű sorház, Győr 2+2 szoba 112 m² 108 M Ft

eladó új építésű sorház

Győr-Moson-Sopron megye, Győr, Szitásdomb
Azonosító: 4166_ko

Családi ház, sorház – Győr Szitásdomb II. A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínálja Győr egyik legdinamikusabban fejlődő környezetében, a Szitásdomb II. lakóparkban (közigazgatásilag Vámosszabadi belterületén) ezt a kiváló adottságú, emeltszintű fűtéskész állapotban épülő, kétszintes, sorház jellegű, zárt sorú beépítésű lakóházat. Az ingatl...

Belső terület
112 m²
Telek terület
303 m²
Szobák
2+2
Irányár
108 M Ft
(964.29 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Romhány 3 szoba 94 m² 17.9 M Ft

eladó családi ház

Nógrád megye, Romhány
Azonosító: 12642_rds

Romhány egyik csendes, nyugodt zsákutcájában vált eladóvá egy 858m2-es telken elhelyezkedő, 94m2 hasznos alapterületű, három szobás családi ház, melyhez tartozik egy garázs és tároló is! 
A ház salakblokk és vályog falazattal épült, valamint fa födémmel. A fűtésről gázkonvektorok és egy hangulatos cserépkályha gondoskodnak. A közművek közül vill...

Belső terület
94 m²
Telek terület
858 m²
Szobák
3
Irányár
17.9 M Ft
(190.43 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Borsosberény 3 szoba 98 m² 33.5 M Ft

eladó családi ház

Nógrád megye, Borsosberény, x
Azonosító: 12640_rds

Borsosberényben vált eladóvá egy 1348m2-es telken elhelyezkedő, remek elosztással rendelkező, 98m2 hasznos alapterületű, három szobás, tégla falazatú családi ház, melyhez tartozik garázs, nyári konyha és műhely is!
 A ház 1970-ben épült, kisméretű tégla falazattal és beton födémmel. A fűtésért gázkonvektorok és kályha felelnek. Közművek közül vi...

Belső terület
98 m²
Telek terület
1348 m²
Szobák
3
Irányár
33.5 M Ft
(341.84 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Patak 4 szoba 93 m² 28.9 M Ft

eladó családi ház

Nógrád megye, Patak, x
Azonosító: 12639_rds

Patak központjában családi ház eladó! Nógrád vármegyében, Patak község központjában eladó egy 93 m2-es tágas, világos tégla építésű családi ház. Az ingatlanban három szoba, nappali, fürdőszoba+WC, konyha+ étkező található. Az ingatlant belül teljesen felújították, mely során az összes nyílás zárót kicserélték, illetve elektromos és vízhálózato...

Belső terület
93 m²
Telek terület
1500 m²
Szobák
4
Irányár
28.9 M Ft
(310.75 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Szatymaz 3 szoba 110 m² 64.9 M Ft

eladó családi ház

Csongrád megye, Szatymaz
Azonosító: 250_coh

Családi ház eladó Szatymazon, Szeged közelében Szeged vonzáskörzetében, Szatymaz kedvelt, kertvárosi jellegű utcájában kínálom megvételre ezt a nettó 110 m² alapterületű, téglából épült családi házat. Az ingatlan 1224 m²-es, körbekerített, rendezett telken helyezkedik el. Az épület előkertes beépítésű, a hátsó udvarban nagy méretű tároló és k...

Belső terület
110 m²
Telek terület
1224 m²
Szobák
3
Irányár
64.9 M Ft
(590 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó családi ház, Kartal 3 szoba 88 m² 69.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Kartal, Bartók Béla utca
Azonosító: 81_osz

Megvételre kínálunk Kartalon egy salakblokkos szerkezetű családi házat. Az ingatlan 88 m² hasznos alapterülettel rendelkezik, amelyhez egy félszuterén jellegű, fűtött műhely–garázs is kapcsolódik. Kiváló választás lehet kisebb családnak vagy fiatal párnak. Az ingatlanban 2025-ben több felújítás is megvalósult, ugyanakkor a további korszerűsíté...

Belső terület
88 m²
Telek terület
516 m²
Szobák
3
Irányár
69.9 M Ft
(794.32 E Ft/㎡)
Eladó újszerű családi ház, Teskánd 5 szoba 91 m² 79.9 M Ft

eladó újszerű családi ház

Zala megye, Teskánd, Vorhotai utca
Azonosító: 192_hkg

Zalaegerszegtől mindössze 5 km-re, Teskándon eladó egy 2024-ben épült, 91 nm-es, 4 szoba + nappalis prémium családi ház, amely a modern életstílus minden igényét kielégíti. Amitől igazán különleges: -Beépített, nagyméretű terasz -Prémium beépített bútorok – stílus és funkcionalitás egyben -1 éves, konyhabútor, garanciás beépített gépekkel -S...

Belső terület
91 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
5
Irányár
79.9 M Ft
(878.02 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Esztergom 5 szoba 158 m² 79.9 M Ft

eladó családi ház

Komárom-Esztergom megye, Esztergom, (Kertváros), Damjanich János
Azonosító: 25_tr

Több lakásos családi ház és üzlethelyiség két helyrajzi számon – Esztergom-Kertvárosban Esztergom Kertváros részén, a Damjanich utcában, közös bejárattal rendelkező, két külön helyrajzi számon nyilvántartott ingatlanegyüttes eladó. A nagy telekméreteknek és az eltérő funkcióknak köszönhetően az ingatlan sokoldalúan hasznosítható. Ingatlan ...

Belső terület
158 m²
Telek terület
3216 m²
Szobák
5
Irányár
79.9 M Ft
(505.7 E Ft/㎡)
Eladó újszerű családi ház, Veresegyház 4 szoba 126 m² 120 M Ft

eladó újszerű családi ház

Pest megye, Veresegyház, Mézesvölgy
Azonosító: 12638_rds

Modern, energiatakarékos új építésű családi ház Veresegyház egyik legjobb részén! Veresegyház kedvelt, központhoz közeli, mégis nyugodt egyirányú utcájában épül ez a nettó 125,93 m²-es, átgondolt tervezésű egyszintes családi ház, 636 m²-es telken, dupla garázzsal. Az épület hosszúkás téglalap formájú, utcafronton diszkréten csak a kétállá...

Belső terület
126 m²
Telek terület
636 m²
Szobák
4
Irányár
120 M Ft
(952.38 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Galgahévíz 4 szoba 188 m² 79.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Galgahévíz
Azonosító: 12636_rds

Páratlan lehetőség Galgahévízen – Tágas családi ház idilli környezetben, hatalmas telekkel és télikerttel! Az ingatlanpiacon ritkán adódik olyan lehetőség, amely ennyi potenciált, értéket és kényelmet kínál egyszerre. Galgahévíz szívében, mégis csendes, nyugodt utcában kínáljuk megvételre ezt a különleges hangulatú, 188 m² alapterületű családi...

Belső terület
188 m²
Telek terület
1160 m²
Szobák
4
Irányár
79.9 M Ft
(425 E Ft/㎡)
Eladó új építésű családi ház, Zalaegerszeg 3 szoba 100 m² 59 M Ft

eladó új építésű családi ház

Zala megye, Zalaegerszeg, Csács
Azonosító: 191_hkg

ELADÓ MODERN CSALÁDI HÁZ ÚJ KIVITELEZŐTŐL Új építésű, modern kialakítású családi ház alacsony rezsivel Zalaegerszeg - Csács városrészben Eladásra kínálom ezt a prémium minőségű ingatlant, mely egy csendes lakóövezetben található❗️ A falazata 30 cm-es tégla, és külső 15 cm-es hőszigeteléssel van ellátva. A fűtést padlófűtés biztosítja. 3 réte...

Belső terület
100 m²
Telek terület
300 m²
Szobák
3
Irányár
59 M Ft
(590 E Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Eladó családi ház, Halásztelek 3 szoba 77 m² 63.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Halásztelek, Kisgyár
Azonosító: 2612_rid

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN! HALÁSZTELEK KÖZPONTI RÉSZÉN, CSENDES CSALÁDI HÁZAS KÖRNYEZETBEN, MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY, KÖZEPES ÁLLAPOTBAN LÉVŐ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZAT. Halásztelek központi részén, kertvárosi környezetben, nyugodt csendes részen, megvételre kínálunk egy közepes állapotú önálló helyrajzi rendelkező családi házat. Az épület az 1...

Belső terület
77 m²
Telek terület
748 m²
Szobák
3
Irányár
63.9 M Ft
(829.87 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó új építésű családi ház, Veresegyház 4 szoba 133 m² 144.99 M Ft

eladó új építésű családi ház

Pest megye, Veresegyház, Revetek
Azonosító: 1365_ar

Eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ családi ház Veresegyház Revetek városrészben! MEGKEZDETT ÉPÍTKEZÉS! Igény esetén a belső kialakítás jelenleg még módosítható, a garázsból is készülhet + egy szoba! BERUHÁZÓI ÁRON! Eladó Veresegyház Revetek városrébszen, csendes, szép környezetben, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, amerikai konyhás nappali + 3 szobás, dupla komfortos, garázsos...

Belső terület
133 m²
Telek terület
800 m²
Szobák
4
Irányár
144.99 M Ft
(1.09 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó családi ház, Bicske 2+2 szoba 90 m² 78.5 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Bicske, (Kertváros), Rozgonyi utca
Azonosító: 46_bbm

Eladó kétszintes családi ház Bicske Kertvárosában – vállalkozásra is kiváló lehetőség! Bicske kedvelt, nyugodt Kertváros részén kínálunk megvételre egy 90 m²-es, kétszintes családi házat, 521 m²-es telken, kiváló adottságokkal és sokoldalú hasznosítási lehetőséggel. A lakótér jól átgondolt elosztású: - előtér–konyha–étkező egy légtérben - t...

Belső terület
90 m²
Telek terület
521 m²
Szobák
2+2
Irányár
78.5 M Ft
(872.22 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Budapest, VI. kerület 20 szoba 1257 m² 621.25 M Ft

eladó családi ház

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton kívül)
Azonosító: 69_cld

Apartmanhotel-fejlesztési lehetőség Budapest VI. kerületében – engedéllyel Budapest történelmi belvárosában, a VI. kerület frekventált részén, a Kodály Körönd közvetlen közelében kínálunk megvételre egy jóváhagyott tervekkel és érvényes építési engedéllyel rendelkező fejlesztési projektet, amelynek alap koncepciója apartmanhotel, ugyanakkor a fu...

Belső terület
1257 m²
Telek terület
481 m²
Szobák
20
Irányár
621.25 M Ft
(1,75 M €)
(494.23 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Vecsés 6 szoba 180 m² 128.5 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Vecsés
Azonosító: 55_aoi

Vecsés központi részén, akár kettő generáció lakhatására alkalmas, részben felújított 180m2-es Családi ház egy önálló üzletrésszel, 652m2-es telekkel eladó! Eladásra kínálunk egy 180 m²-es, téglaépítésű, részben felújított családi házat 652 m²-es telken, ahol az alsó és felső szint teljesen külön egységet alkot, így kétgenerációs lakhatásra is alk...

Belső terület
180 m²
Telek terület
652 m²
Szobák
6
Irányár
128.5 M Ft
(713.89 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó családi ház, Sarkadkeresztúr 2 szoba 75 m² 3.9 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Sarkadkeresztúr, Vörösmarty utca
Azonosító: 260_bip

Sarkadkeresztúr főútján – nagy telek, olcsón Sarkadkeresztúr főútján eladó egy 75 m²-es, felújítandó családi ház, 2096 m²-es telken. Nem szépítjük: felújítást igényel, viszont a telek mérete adja az igazi értéket. A telken több melléképület található, bőven van hely: – gazdálkodásra – állattartásra – tárolásra – vagy akár új építésre Főúti e...

Belső terület
75 m²
Telek terület
2096 m²
Szobák
2
Irányár
3.9 M Ft
(52 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Mezőfalva 2 szoba 106 m² 33.8 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Mezőfalva
Azonosító: 918_pt

Eladó felújított családi ház Mezőfalva csendes utcájában! ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Mezőfalva nyugodt, csendes utcájában található, 960 nm-es telken elhelyezkedő, 106 nm-es, egyszintes családi házat. Az ingatlan 2005-től folyamatos bővítésen és felújításon esett át, gondos tulajdonosi karbantartással. A ház vegyes fal...

Belső terület
106 m²
Telek terület
960 m²
Szobák
2
Irányár
33.8 M Ft
(318.87 E Ft/㎡)
Eladó újszerű sorház, Budapest, XVI. kerület 4 szoba 90 m² 139.9 M Ft

eladó újszerű sorház

Budapest, XVI. kerület, Cinkota
Azonosító: 77_vck

Eladó...

Belső terület
90 m²
Telek terület
100 m²
Szobák
4
Irányár
139.9 M Ft
(1.55 M Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű

2285 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2