Eladó ház - Apc

azonnal költözhető
Azonnal költözhető
KAPCSOLAT
Tormási Kinga

+36 20 502

Belső terület

73 m²

Telek terület

3815 m²

Tájolás

nyugat, északnyugat

Szobák száma

2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1980

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: kitűnő

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
311_szli

Heves megye, Apc

Akciós ár

34.5 M Ft
(472.6 E Ft/㎡)

Eredeti irányár

36 M Ft

Szobák

2 szoba

Terület

73 m²

Telek terület

3815 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
ELADÓ Heves megyéhez tartozó Apcon a Mátra lábánál, 3815 nm-es telken 73 nm-es 2 szobás, belül teljeskörűen felújított, igényes családi ház.
A település Hatvanhoz van közel. A telek mérete lehetővé teszi több generációs ház építését, vagy gazdálkodásra is alkalmas. A ház téglából és terméskőből épült, a melléképületek a hátsó részében vannak.
A háznak két bejárata van, a nappaliba és a közlekedőbe is van ajtó. Két szoba, (11,6 és 15,2 nm-es) a világos 34,7nm konyha étkező, és a fürdő. Az épület bővíthető.
Műszaki, felújítások:
Fűtése: cirkó, és padlófűtés, villanyvezetékek áthúzva, új burkolatok, bútorok, gépek, melyek a beletartoznak az árba.
Cseréptető, fóliázás, lécezés újak.
Villany: 6.000 Ft/hó/átlag.
Fűtés: 25.000 Ft/átlag
Környék: focipálya, kisközért, gyógyszertár, számos kirándulási lehetőség.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
73 m²
Telek terület
3815 m²
Tájolás
nyugat, északnyugat
Szobák száma
2 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1980
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: kitűnő
Ablak szerkezete
3 rétegű thermoplan

Tormási Kinga

+36 20 502 3499