Eladó ház - Budapest, XVIII. kerület

KAPCSOLAT
Lizák Andrea

+36 20 267

lizakandrea1@

Belső terület

240 m²

Telek terület

726 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

alternatív

Szobák száma

3+5 félszoba

Épület szintje

2.

Épült

1989

Ingatlan azonosító:
692_cii

Budapest, XVIII. kerület, Miklóstelep

Irányár

189.9 M Ft
(791.25 E Ft/㎡)

Szobák

3+5 félszoba

Terület

240 m²

Telek terület

726 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
… CSENDES ZSÁKUTCÁBAN… TÖMEGKÖZLEKEDÉSSEL IS KÖNNYEN MEGKÖZELÍTHETŐ HELYEN…

…KÉT HÁZ, EGY TELKEN, SZÁMTALAN LEHETŐSÉG….

…AKÁR LAKHATÁSRA, AKÁR VÁLLALKOZÁSRA, AKÁR MINDKETTŐNEK EGYSZERRE, EGY HELYEN…

18. kerület, Pestszentlőrinc legkeresettebb részén, a Miklóstelep szívében, a Haladás utca közelében, egy csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában eladó egy 726 nm-es, összközműves telken fekvő egyedülálló ingatlan együttes. Ez a környéken ritkaságszámba menő telekméret két teljesen különálló, hivatalosan is két lakóegységnek minősülő háznak ad otthont – így a rezsikedvezmény biztosított. A két háznak közös a fűtés- és meleg víz rendszere, de külön hőmennyiségmérése megoldható.

Az ingatlanok lehetővé teszik a közelséget, mégis független életvitelt biztosítanak a családok számára.

A kert rendezett, a kényelmet 260 nm minőségi térburkolat, valamint automata kert- és garázskapuk biztosítják. A telken még további beépítési lehetőség is adott.

A nagy ház ( Főépület):
181 m2-es, 1989-es építésű, déli tájolású ingatlan.
Elosztását tekintve : 4 hálószobája és hatalmas, 24 nm-es teraszkapcsolatos nappalija minden igényt kielégít. A belső terek szabadon variálhatók, a tetőtér pedig további 40 nm-rel bővíthető.
Flexibilitás: A belső falak (a lépcsőház és a vizesblokkok kivételével) mozgathatók, így az alaprajz teljesen az Ön igényeire szabható.
Korszerűsítés: 2004-ben tető- és homlokzati hőszigetelést kapott, 2022-ben pedig vadonatúj kondenzációs cirkó kazán és kéményrendszer került beépítésre.