Eladó ház - Dunafalva

árcsökkenés!
Árcsökkenés
KAPCSOLAT
Szabó Róbert

+36 20 251

Belső terület

88 m²

Telek terület

937 m²

Tájolás

kelet

Építési állapot

használt

Építési mód

vegyes

Szobák száma

3 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Ingatlan azonosító:
623_sri

Baranya megye, Dunafalva

Irányár

11 M Ft
(125 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

88 m²

Telek terület

937 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Árcsökkenés!!!
Dunafalván a Dunához közel, a falu központjában jó állapotú lakóház eladó. A horgászás, a vízi sportok kedvelőinek a Duna közelsége kiváló lehetőséget biztosít.

Az épület falazata és tetőszerkezete kiváló állapotban van. A házban folyosó, konyha, kamra, három szoba, fürdő, WC található. A fűtés modern kondenzációs gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal is megoldott.

Garázs, több melléképület is tartozik hozzá. Az ingatlan gazdálkodásra, állattartásra kiválóan alkalmas. Falusi CSOK-ra alkalmas!!!

Hívjon bizalommal, ha meg szeretné tekinteni az ingatlant!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
88 m²
Telek terület
937 m²
Tájolás
kelet
Építési állapot
használt
Építési mód
vegyes
Szobák száma
3 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Épület szintje
1.

Szabó Róbert

+36 20 251 0667

szaborobert@ingatlan-magyarorszag.hu

KAPCSOLAT
Szabó Róbert

+36 20 251