Eladó ház - Kadarkút

Felújított!
Felújított
KAPCSOLAT
Tóth Gyula

+36 30 969

gyula6811@

Belső terület

120 m²

Telek terület

4659 m²

Tájolás

nyugat

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

1980

Ingatlan azonosító:
112_ae

Somogy megye, Kadarkút

Irányár

43.5 M Ft
(362.5 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

120 m²

Telek terület

4659 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Kadarkúton egy részben felújított családi ház azonnal költözhető és biroktba vehető!

Kadarkút csendes utcájában kínálok megvételre egy 120 m2-es kívül-belül rendezett családi házat nagy telekkel 4569 m2.
A ház elrendezése 2 szoba, nappali, konyha, kamra, fürdő+wc kazánház, garázs mely az ingatlanon keresztül megközelíthető, illetve egy fedett terasz- az ingatlan összközműves.
A tető teljes felújításon esett át, új gázkazán került beépítésre - mely központi fűtést tesz lehetővé.
A garázskapu elektormos.
A telek füvesített, fásított rajta egy kút is található, a hátsó része mezőgazdasági terület - melyen jelenleg is vetés található.

Akár gazdálkodásra is alkalmas, csendes zsákutcában.
Per- és tehermentes azonnal birtokba vehető és költözhető!

"Jöjjön el és nézzük meg együtt!
Alakítsuk együtt tovább a jövőt!"

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
120 m²
Telek terület
4659 m²
Tájolás
nyugat
Szobák száma
2 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Épület szintje
1.
Épült
1980

Tóth Gyula

+36 30 969 0474