Eladó ház - Szőkedencs

KAPCSOLAT
Kővári Edit

+36 70 458

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1950

Ingatlan állapot

kívül: felújított
belül: felújított

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
82_bpi

Somogy megye, Szőkedencs

Irányár

32 M Ft
(355.56 E Ft/㎡)

Szobák

1+2 félszoba

Terület

90 m²

Telek terület

2495 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Szőkedencs településről nagy valószínűséggel kevesen hallottak, pedig Somogy vármegyében egy igazi kis gyöngyszem település, nincs átmenőforgalom, a helyiek azt mondják, ez a nyugalom szigete.
A község 25 km-es körzetében található Zalakaros, Nagykanizsa, Marcali, Keszthely, Sármelléki repülőtér és a Balaton. A földrajzi elhelyezkedésének köszönhetően, könnyen megközelíthető az M7 autópályáról.
Az önkormányzat nagy figyelmet fordít a falu rendezettségére. Működtet saját kertészetet, levendula ültetvényt.
A faluban van két templom, működő könyvtár, orvosi rendelő, élelmiszerüzlet, posta..
A helyi lakósokon kívül jelentős létszámú az idetelepült német, belga, holland, osztrák nemzetiségű család. Teljes mértékben beilleszkedtek a falu kulturális és közösségi életébe.

Új tulajdonosát várja egy takaros kis családi ház, mely az 50-es években épült. A folyamatos karbantartás mellett az elmúlt években teljesen felújították. Új lemeztető szigeteléssel, nyílászárók, villanyhálózat, fűtésrendszer kondenzációs kazánnal.
Lakórész 90 m2-es, 1+ 2 félszoba, konyha-étkező, kamra, fürdőszoba WC-vel, tároló, közlekedő.
Bejárat előtt egy kis fedett terasz látható, a lakórész folytatásaként könnyűszerkezetes tároló és garázs.
Szomszéddal közösen használt kút nyújt lehetőséget a növények locsolására.
A terület 2495 m2-es. Szuper lehetőség gazdálkodásra.
Tulajdonviszonya rendezett.
Személyes megtekintésért kérem írjon vagy hívjon a hét bármely napján!

Ára: 32 millió Ft