eladó ingatlan Berekfürdő területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3783 db
Berekfürdő
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Berekfürdő területén eladó ingatlan

eladó ingatlan hirdetést keres Berekfürdő területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ingatlan ajánlatot!

Berekfürdő területén eladó ingatlan Berekfürdő
7 találat

Eladó nyaraló, Berekfürdő 2 szoba 55 m² 32.9 M Ft

eladó nyaraló

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Fodor utca
Azonosító: 138_bin

Hangulatos nyaraló eladó Berekfürdőn – kiváló befektetés és tökéletes pihenőhely egyben! Eladó Berekfürdő csendes, nyugodt üdülőövezetében egy jó állapotú, 55 m²-es nyaraló, amely jelenleg is sikeresen vendégházként üzemel, ugyanakkor saját használatú családi nyaralónak vagy hétvégi háznak is ideális választás. Az ingatlan praktikus kialakítá...

Belső terület
55 m²
Telek terület
650 m²
Szobák
2
Irányár
32.9 M Ft
(598.18 E Ft/㎡)
pályázatra kész
Pályázatra kész
Eladó nyaraló, Berekfürdő 7 szoba 130 m² 82 M Ft

eladó nyaraló

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Fodor utca
Azonosító: 137_bin

Befektetők figyelmébe – azonnal működtethető szálláshely Berekfürdőn, kiváló megtérülési lehetőséggel! Eladó Berekfürdő csendes, nyugodt üdülőövezetében, a strandtól mindössze pár száz méterre egy jelenleg is sikeresen működő magánszálláshely, amely kiváló lehetőséget kínál befektetők, apartmanüzemeltetők vagy többgenerációs nyaralót keresők szá...

Belső terület
130 m²
Telek terület
650 m²
Szobák
7
Irányár
82 M Ft
(630.77 E Ft/㎡)
pályázatra kész
Pályázatra kész
Eladó nyaraló, Berekfürdő 1 szoba 280 m² 69.9 M Ft

eladó nyaraló

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Pávai Vajna Ferenc utca
Azonosító: 133_bin

Kivételes befektetési lehetőség Berekfürdő szívében – azonnali potenciállal! Eladó Berekfürdő központjában, a híres Berekfürdői Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában egy egyedülálló ingatlanegyüttes! Egy telken 7 darab, egyenként 40 m²-es + teraszos könnyűszerkezetes társasüdülő található, melyek: egységes kialakításúak (azonos m...

Belső terület
280 m²
Telek terület
120 m²
Szobák
1
Irányár
69.9 M Ft
(249.64 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó nyaraló, Berekfürdő 2 szoba 52 m² 28.9 M Ft

eladó nyaraló

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Bogáncs utca
Azonosító: 128_bin

Strandközeli nyugalomsziget Berekfürdőben – családi nyaralónak vagy kétlaki élethez tökéletes! Ha egy helyet keresel, ahol a strand közelsége, a csend, a zöld környezet és a biztonságos, barátságos kisvárosi hangulat mind együtt van, akkor ez a 52 m²-es, gondosan karbantartott berekfürdői nyaraló neked szól! A ház elrendezése ideális családi ...

Belső terület
52 m²
Telek terület
240 m²
Szobák
2
Irányár
28.9 M Ft
(555.77 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó újszerű nyaraló, Berekfürdő 2 szoba 95 m² 46.9 M Ft

eladó újszerű nyaraló

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Fürdő utca
Azonosító: 118_bin

Ez a teljesen felújított, strandközeli nyaraló tökéletes választás mindazok számára, akik vidéki nyugalomra és kiváló befektetési lehetőségre vágynak! A 60 cm-es masszív falazat és a minőségi kondenzációs gázkazán radiátoros hőleadókkal egész évben biztosítják az otthonos komfortot. Az ablakok 3 rétegű thermopán nyílászárók , melyek redőnnyel,szúny...

Belső terület
95 m²
Telek terület
450 m²
Szobák
2
Irányár
46.9 M Ft
(493.68 E Ft/㎡)
Felújított!
Felújított
Eladó családi ház, Berekfürdő 2 szoba 80 m² 20.9 M Ft

eladó családi ház

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Radnóti Miklós utca
Azonosító: 114_bin

Berekfürdőn ,Budapesttől 2 órányira az M4-s autóúton megközelíthető helyen, az Alföld szívében, Hortobágy szélén, a dinamikusan fejlődő, s egyre inkább közkedvelt Tisza-tótól karnyújtásnyira a falu frekventált , azonban mégis csendes lakóövezeti részén megvételre kínálok egy CSOKRA alkalmas komfortos, összközműves, vegyes falazattal rendelkező kívü...

Belső terület
80 m²
Telek terület
700 m²
Szobák
2
Irányár
20.9 M Ft
(261.25 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Berekfürdő 3 szoba 110 m² 27.5 M Ft

eladó családi ház

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Arany János
Azonosító: 111_bin

Berekfürdőn ,Budapesttől 2 órányira az M4-s autóúton megközelíthető helyen, az Alföld szívében, Hortobágy szélén, a dinamikusan fejlődő, s egyre inkább közkedvelt Tisza-tótól karnyújtásnyira a falu frekventált , azonban mégis csendes lakóövezeti részén megvételre kínálok egy CSOKRA alkalmas összkomfortos, összközműves, vegyes falazattal rendelkező...

Belső terület
110 m²
Telek terület
1512 m²
Szobák
3
Eredeti irányár
29.9 M Ft
Akciós ár
27.5 M Ft
(250 E Ft/㎡)
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető

7 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Berekfürdő
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Berekfürdő
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2