eladó ingatlan Dunavarsány területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3772 db
Dunavarsány
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Dunavarsány területén eladó ingatlan

eladó ingatlan hirdetést keres Dunavarsány területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ingatlan ajánlatot!

Dunavarsány területén eladó ingatlan Dunavarsány
7 találat

Eladó új építésű ikerház, Dunavarsány 4 szoba 80 m² 85.9 M Ft

eladó új építésű ikerház

Pest megye, Dunavarsány, Nagyvarsány
Azonosító: 107_cld

Modern, energiatakarékos otthon saját kerttel Dunavarsány kedvelt részén Dunavarsány folyamatosan fejlődő, közkedvelt részén, Nagyvarsány új családi házas övezetében eladó egy modern, négylakásos társasház egyik prémium kivitelezésű lakása. A nyugodt, kertvárosi környezet ideális választás mindazok számára, akik szeretnének kiszakadni a városi ...

Belső terület
80 m²
Telek terület
355 m²
Szobák
4
Irányár
85.9 M Ft
(1.07 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű ikerház, Dunavarsány 4 szoba 80 m² 84.9 M Ft

eladó új építésű ikerház

Pest megye, Dunavarsány, Nagyvarsány
Azonosító: 106_cld

Dunavarsány közkedvelt, folyamatosan fejlődő részén, Nagyvarsány új családi házas övezetében eladó egy modern, négylakásos társasház egyik prémium kivitelezésű lakása. A nyugodt, kertvárosi környezet ideális választás családok számára. Az ingatlan sík telken helyezkedik el. A lakás nettó alapterülete 74 m², amelyhez 206,1 m² saját használat...

Belső terület
80 m²
Telek terület
206 m²
Szobák
4
Irányár
84.9 M Ft
(1.06 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű ikerház, Dunavarsány 4 szoba 92 m² 99.8 M Ft

eladó új építésű ikerház

Pest megye, Dunavarsány
Azonosító: 8237_leebesfia

Prémium minőségű, új építésű, exkluzív otthonok Dunavarsány kedvelt lakóparkjában. Főbb paraméterek: •Nettó 93 m², bruttó 109 m² •Elrendezés: előtér, amerikai konyhás–étkezős–nappali kert- és teraszkapcsolattal, háztartási helyiség, 3 hálószoba, fürdőszoba/2 WC Műszaki tartalom: •30 cm Porotherm X-Term okostégla •15 cm homlokzati hősziget...

Belső terület
92 m²
Telek terület
450 m²
Szobák
4
Irányár
99.8 M Ft
(1.08 M Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű ikerház, Dunavarsány 4 szoba 91 m² 89.9 M Ft

eladó új építésű ikerház

Pest megye, Dunavarsány, Kisvarsány
Azonosító: 47_cld

Új otthon Dunavarsány szívében – modern ikerház családoknak és pároknak! Dunavarsány új, rendezett részén kínálunk eladásra egy különleges tárolókapcsolatos ikerházat. 1. lakás: nettó 83,50 m² + 14,70 m² terasz + 270,90 m² saját telek – Ára: 89.900.000 Ft 2. lakás: nettó 80,62 m² +4 nm tároló + 14,25 m² terasz + 557,70 m² saját telek- Ára: 9...

Belső terület
91 m²
Telek terület
271 m²
Szobák
4
Irányár
89.9 M Ft
(987.91 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ikerház, Dunavarsány 4 szoba 95 m² 99.9 M Ft

eladó új építésű ikerház

Pest megye, Dunavarsány, Kisvarsány
Azonosító: 46_cld

Új otthon Dunavarsány szívében – ahol a család története elkezdődhet! Eladó egy 95,41 m²-es, modern családi ház, amely minden apró részletében a kényelmet és az otthon melegét szolgálja. Az ingatlanhoz 16,26 m²-es terasz tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet a nyári reggeliknek, családi beszélgetéseknek vagy esti pihenéseknek. Átgondolt e...

Belső terület
95 m²
Telek terület
300 m²
Szobák
4
Irányár
99.9 M Ft
(1.05 M Ft/㎡)
Eladó családi ház, Dunavarsány 5 szoba 250 m² 129.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Dunavarsány
Azonosító: 8224_leebesfia

Dunavarsány, eladó családi ház a Duna mellett Dunavarsány csendes, családbarát részén, a Duna-part közelében vár ez a tágas, szerethető otthon, ahol minden adott a kényelmes hétköznapokhoz és a közös élményekhez. A ház központja a világos, nagy méretű nappali-étkező-konyha tér, amely valódi családi élettérként működik. Itt együtt lehet a csal...

Belső terület
250 m²
Telek terület
862 m²
Szobák
5
Irányár
129.9 M Ft
(519.6 E Ft/㎡)
Eladó új építésű ikerház, Dunavarsány 4 szoba 90 m² 94.8 M Ft

eladó új építésű ikerház

Pest megye, Dunavarsány
Azonosító: 7607_leebesfia

Amennyiben egy igazi különlegességet keres Budapest vonzáskörzetében, nem kell tovább keresgélnie, megtalálta!! Dunavarsány legkedveltebb lakóparkjában kínálunk eladásra kertkapcsolatos, prémium minőségű, exkluzív ikerházi ingatlanokat. A lakások nettó 90 nm, bruttó 114 nm nagyságúak, az elrendezésük abszolút átgondolt, élhető, praktikus, melyb...

Belső terület
90 m²
Telek terület
550 m²
Szobák
4
Irányár
94.8 M Ft
(1.05 M Ft/㎡)

7 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Dunavarsány
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Dunavarsány
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2