eladó ingatlan Rád területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3750 db
Rád
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Rád területén eladó ingatlan

eladó ingatlan hirdetést keres Rád területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ingatlan ajánlatot!

Rád területén eladó ingatlan Rád
6 találat

Eladó családi ház, Rád 4+1 szoba 200 m² 84.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Rád, Váci utca
Azonosító: 32_fli

Kétgenerációs lehetőség Rád központjában – hatalmas ősfás kerttel és rengeteg lehetőséggel Van az a ház, ahol már az első pillanatban érzed, hogy itt valóban lehet élni – nem csak lakni. Ez a különleges, közel 200 m²-es családi ház Rád szívében helyezkedik el, mindössze pár perc autóra Vác városától, mégis nyugodt, családbarát, vidéki környezet...

Belső terület
200 m²
Telek terület
1480 m²
Szobák
4+1
Irányár
84.9 M Ft
(424.5 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Rád 3 szoba 88 m² 59.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Rád, Berzsenyi
Azonosító: 1925_pl

Eladó önálló családi ház nagy telekkel – nyugodt környezetben! Eladásra kínálunk egy kb. 1965-ben épült, 88 m² lakóterületű önálló családi házat, amely egy 1380 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan vegyes falazatú: részben vert falazatú, részben mészkő téglából épült. A ház közművesített, víz-, villany- és csatornahálózatra csatlakoztatv...

Belső terület
88 m²
Telek terület
1380 m²
Szobák
3
Irányár
59.9 M Ft
(680.68 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Rád 5+1 szoba 281 m² 127.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Rád
Azonosító: 21_fli

Rád egyik legjobb helyén – presztízs, tér és üzleti potenciál Rád legfrekventáltabb, legjobban látható részén, Váctól mindössze 5–10 percre eladóvá vált egy önálló, háromszintes családi ház, amelyet a tulajdonosok saját célra, gondos tervezéssel építettek, és amely ma is teljes értékű, időtálló ingatlanként áll az új tulajdonos előtt. A 2100 m²...

Belső terület
281 m²
Telek terület
2100 m²
Szobák
5+1
Irányár
127.9 M Ft
(455.16 E Ft/㎡)
Eladó újszerű családi ház, Rád 2+2 szoba 140 m² 140 M Ft + Áfa

eladó újszerű családi ház

Pest megye, Rád
Azonosító: 13590_bhv

Remek kivitelezésű panorámás családi ház, 3756 m2-es telekkel eladó Rádon. Vác városától 10 km-re Rád csendes utcájában, csodálatos környezetben, eladásra kínálok 779 m2-es bekerített telken, 140 m2-es kétszintes 2017-ben átadott remek állapotban lévő családi házat külön helyrajzi számon, melynek lakóház udvar a besorolása. A családi ház folytat...

Belső terület
140 m²
Telek terület
779 m²
Szobák
2+2
Irányár
140 M Ft + Áfa
(1 M Ft/㎡) + Áfa
Eladó családi ház, Rád 5 szoba 200 m² 139.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Rád
Azonosító: 16162_bh

Rád kedvelt részén eladóvá vált két generációnak alkalmas teljesen alápincézett családi ház. Az ingatlan csendes, nyugodt utcában található, ahol szinte minden ingatlan újabb építésű, szomszédok tökéletes harmóniában élnek egymás közelében. Az egyedi tervezésű otthon teljesen alápincézett, itt található a garázs is, a domborzati viszonyokhoz jól ...

Belső terület
200 m²
Telek terület
894 m²
Szobák
5
Eredeti irányár
150 M Ft
Akciós ár
139.9 M Ft
(699.5 E Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű
Eladó családi ház, Rád 5 szoba 280 m² 128 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Rád
Azonosító: 10854_bhv

Eladóvá vált Rád szép, panorámás részén, egy 2100 nm-es telken elhelyezkedő önálló családi ház.Az 1997-ben korszerű technikával épült, dupla komfortos ház kiváló állapotú. Széles igényeket kielégítő, igazi álomotthon lehet. A  K-NY-i fekvésű, 280 nm-es, dísztéglával burkolt impozáns, 3 szintes épület aszfaltos úton megközelíthető.60 cm vastag, hős...

Belső terület
280 m²
Telek terület
2100 m²
Szobák
5
Irányár
128 M Ft
(457.14 E Ft/㎡)

6 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Rád
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Rád
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2