Eladó nyaraló - Cserkeszőlő

KAPCSOLAT
Márki Anita

+36 30 274

Belső terület

136 m²

Telek terület

550 m²

Tájolás

kelet

Szobák száma

3+1 félszoba

Épület szintje

2.

Épült

1980

Ingatlan azonosító:
18_ujo

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Cserkeszőlő

Irányár

38 M Ft
(279.41 E Ft/㎡)

Szobák

3+1 félszoba

Terület

136 m²

Telek terület

550 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Alacsony rezsijű, modernizált ékszerdoboz a Cserkeszőlői Gyógyfürdő szomszédságában!

Cserkeszőlő kedvelt, csendes zöldövezetében eladó egy minden igényt kielégítő, kiváló adottságokkal rendelkező, tetőtér-beépítéses családi ház.
Az ingatlan tökéletes választás állandó lakhatásra, de elhelyezkedése miatt prémium vendégházként, befektetésnek is kiemelkedő lehetőség.

Legfontosabb paraméterek: Lakóterület: 91 m² (3 szinten)
Telek: 550 m²-es, rendezett, teljesen körbekerített udvar.
Állapot: 2022-ben teljes tetőfelújításon és extra szigetelésen esett át. Szigetelés: 30 cm-es födém- és 15 cm-es oldalfali hőszigetelés garantálja a kiemelkedő energiahatékonyságot .
Fenntarthatóság és technológia:
A ház rezsiköltsége minimális! A tetőn elhelyezett napelemrendszernek köszönhetően az áramfogyasztás szinte nulla. A fűtésről és hűtésről modern, energiatakarékos klímaberendezés gondoskodik. (Gázcsonk a telken belül)

Belső elosztás:

Földszint (40 m²): Tágas konyha étkezővel, fürdőszoba WC-vel, közlekedő és egy praktikus, nagyméretű kamra

Első emelet (30 m²): Világos nappali, gardróbszoba, valamint egy 5 m²-es erkély és egy közel 20 m²-es, hatalmas fedett terasz külön mellékhelyiséggel. (A terasz téliesítésével a fűtött lakótér tovább bővíthető!)

Második emelet (21 m²): Két külön bejáratú, csendes hálószoba

Kert és extrák: Az udvar gondozott, fúrt kúttal felszerelt, az autó védelmét pedig fedett beálló biztosítja. Az ingatlan teljes bútorzattal, kerül értékesítésre, így azonnal költözhető vagy bérbe adható.