Eladó panellakás - Eger

KAPCSOLAT
Birinyi Judit

+36 70 627

Belső terület

43 m²

Tájolás

kelet, nyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

csúsztatott zsalu

Szobák száma

1+1 félszoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Emelet

3.

Épület szintje

3.

Ingatlan azonosító:
156_jh

Heves megye, Eger, Hatvanihóstya

Irányár

31.9 M Ft
(741.86 E Ft/㎡)

Szobák

1+1 félszoba

Emelet

3

Terület

43 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eger belvárosának peremén, kiváló helyen kínálunk eladásra egy remek adottságokkal rendelkező 43 nm-es, III.emeleti, 1 egész + 1 félszobás, praktikusan kialakított terekkel és 3 erkéllyel rendelkező társasházi lakást!

Az eladó egri társasházi lakás jellemzői:

- frekventált elhelyezkedés a belváros peremén
- 1980-as években, csúsztatott zsalus technológiával épült, 3 emeletes társasház
- tiszta, rendezett lépcsőház
- III. emelet
- 43-nm-es lakótér (tulajdoni lapon hivatalosan 1 szobás)
- 1 egész + 1 félszoba, konyha, étkező, különálló fürdőszoba és wc, illetve egy előszoba beépített szekrénnyel
- átlagos állapotú, de ízlés és igény szerint felújítandó
- műanyag nyílászárók
- egyedi gázfűtés (konvektor)
- 3 db erkély (mindkét szobából nyílik 1 nagyobb és 1 kisebb erkély, illetve a konyhából is 1 nagyobb)
- egyik szobában mobil klíma
- a belváros, bolt, piac, közintézmények, tömegközlekedés kisebb sétával gyalog is elérhetőek
- parkolási lehetőség az utcában

Ezt a kiváló elhelyezkedésű eladó kis egri lakást adottságaiból fakadóan szívből ajánljuk fiatal pároknak, de befektetésként, kiadásra is remek lehetőség!

További szolgáltatásaink:

- energetikai tanúsítvány
- ügyvédi ügyintézés, jogi képviselet
- díjmentes, bank semleges hitelügyintézés
- villamossági felülvizsgálat

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
panellakás
Belső terület
43 m²
Tájolás
kelet, nyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
csúsztatott zsalu