Eladó panellakás - Szeged

KAPCSOLAT
Barkóczi Ágota

+36 30 207

Belső terület

55 m²

Tájolás

nyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

panel

Szobák száma

2 szoba

Erkély

4 m²

Emelet

2.

Épület szintje

4.

Épült

1986

Lift

van

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
275_coh

Csongrád megye, Szeged, (Felsőváros), Római körút

Irányár

56.9 M Ft
(1.03 M Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

2

Terület

55 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Tisza-part közeli, erkélyes panellakás Szegeden – költözhető állapotban

Szegeden, a közkedvelt Római körúton kínálom megvételre ezt a kiváló elhelyezkedésű, 55 m²-es, 2 szoba + hallos panellakást.

Az ingatlan egy 1986-ban épült, „cseréptetős” társasház második emeletén található, amely a panelépítés egyik legkeresettebb típusa.

Elhelyezkedés:
A lakás a Tisza-part és a belváros közvetlen közelében helyezkedik el, így mind a mindennapi élethez, mind a kikapcsolódáshoz ideális választás.

Főbb jellemzők:

55 m² alapterület
2 szoba + hall praktikus elosztás
erkély a nappaliból nyílva – a lakótér természetes bővítéseként
második emeleti elhelyezkedés
folyamatosan karbantartott, költözhető állapot

alacsony fenntartási költségek (egyedi hőmennyiségmérő)

A lakás ideális választás lehet első lakásvásárlóknak, fiatal pároknak, illetve befektetésnek is a lokáció és az alaprajzi kialakítás miatt.

Ha panellakás, akkor számít a lokáció – és itt ez valóban kiemelkedő.

Tekintse meg a fotókat és az alaprajzot, majd egyeztessünk időpontot személyes megtekintésre!

Az adásvétel teljes folyamatában végigkísérem.

Üdvözlettel:
Barkóczi Ágota

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
panellakás
Belső terület
55 m²
Tájolás
nyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
panel
Szobák száma
2 szoba
Erkély
4 m²
Emelet
2.
Épület szintje
4.
Épült
1986
Lift
van
Ingatlan állapot
kívül: jó
belül: jó
Ablak szerkezete
3 rétegű thermoplan
Fűtés
távfűtés egyedi méréssel