Eladó tanya - Kocsér

KAPCSOLAT
Konrád Mónika

+36 20 849

Belső terület

65 m²

Telek terület

230000 m²

Tájolás

délkelet, délnyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

vályog

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1950

Ingatlan azonosító:
35890_v

Pest megye, Kocsér,

Irányár

83 M Ft
(1.28 M Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

65 m²

Telek terület

230000 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
ELADÓ Kocséron (Pest megye) Nagykőröstől 10 km távolságban elhelyezkedő tanya, melyhez szántó és erdő is tartozik, az ingatlan mindösszesen 23ha.

A tanya mérete 2.913 nm, amelyen két különálló, lakható, jó állapotban levő vályog lakóépület található (65 nm, 50nm), valamint a gazdálkodáshoz szükséges komplex gazdasági épületegyüttes (istállók, takarmánytároló, ólak, illetve garázs), amely kb.150 állat tartására is alkalmas. A tanya körbe van kerítve 1ha-on.

A tanyához tartozó erdőterület 10ha - ebből kb.5ha tarvágásra érett-, körbe öleli a tanyát és a szántó területét.

Mindkét lakóépület 2 szobás, a falazat száraz, jó állapotban van, a gazdasági épületekhez közelebbi házat jelenleg is lakják, kb.1 éve belső esztétikai felújítás történt.
A szobák mérete 35m2 és 20m2, előszoba-konyha egyben 12m2, fürdőszoba 7m2, terasz 35m2, gazdasági tér 9m2.

A villamos hálózat 2*10A (éjszakai áram is van), amely bővíthető, az ivó és használati vizet fúrt kutak, a fűtést gáztartályos központi fűtés illetve fatüzelésű kályha biztosítja.
A gazdasági épületek mellett külön garázsban 2 gépjármű számára elegendő férőhely van (1 autó + 1 kistraktor). A tanyához betonút vezet.

További információkért kérem keressen elérhetőségeim egyikén!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
tanya
Belső terület
65 m²
Telek terület
230000 m²
Tájolás
délkelet, délnyugat
Építési állapot
használt
Építési mód
vályog
Szobák száma
2 szoba
Szobák elhelyezkedése