Eladó újszerű téglalakás - Alsópáhok

KAPCSOLAT
Takács Adrienn

+36 20 349

Belső terület

72 m²

Tájolás

dél

Építési állapot

újszerű

Építési mód

tégla

Szobák száma

3 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Terasz

6 m²

Emelet

nincs emelet.

Épület szintje

1.

Épült

2016

Ingatlan azonosító:
161_hkg

Zala megye, Alsópáhok

Irányár

67.9 M Ft
(943.06 E Ft/㎡)

Szobák

3 szoba

Terület

72 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Panorámás, erkélyes lakás Alsópáhok csendes lakóparkjában!

Alsópáhok zöldövezeti, nyugodt részén, kapuval zárt, gondozott lakóparkban kínálok eladásra egy 72 m²-es, első emeleti, panorámás lakást, amelyhez saját parkolóhely is tartozik.
Az épületben mindössze két lakás található, így garantált a csendes, privát környezet.

A világos, amerikai konyhás nappalihoz egy 6 m²-es panorámás erkély kapcsolódik, ahonnan szép kilátás nyílik a környékre. A nappali klímával felszerelt, így minden évszakban kellemes hőmérséklet biztosított. Két külön nyíló hálószoba és egy zuhanyzós, WC-s fürdőszoba teszi teljessé az elrendezést.

Felszereltség:
Vaillant gázcirkó fűtés
Klíma a nappaliban
Hőszigetelt fa nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval

Elhelyezkedés:
Hévízi-tó kb. 5 perc, Balaton (Keszthely) és repülőtér kb. 15 perc autóval.

Tökéletes választás állandó otthonnak vagy nyaralónak, azoknak, akik a nyugalmat és a minőségi környezetet keresik!

Hívjon bizalommal, és tekintsük meg együtt ezt az igényes, panorámás lakást!
+36 20 349 8022

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
72 m²
Tájolás
dél
Építési állapot
újszerű
Építési mód
tégla
Szobák száma
3 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Terasz
6 m²
Emelet
nincs emelet.
Épület szintje
1.
Épült
2016