Eladó téglalakás - Budapest, VII. kerület

KAPCSOLAT
Gortvai Klaudia

+36 30 952

Belső terület

92 m²

Tájolás

délkelet

Szobák száma

3+1 félszoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Emelet

2.

Épület szintje

4.

Épült

1942

Ingatlan azonosító:
36036_v

Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros (Nagykörúton belül), Dohány utca

Irányár

145 M Ft
(1.58 M Ft/㎡)

Szobák

3+1 félszoba

Emelet

2

Terület

92 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladásra kínálunk a VII. kerület Dohány utcában, Zsinagóga szomszédságában egy II. emeleti 92 nm-es 3 + 1 1/2 szobás, teljeskörűen felújított, gázcirkóval, légkondicionálóval rendelkező összkomfortos lakást. Belmagasság 3.60 méter, Minden szoba külön nyíló.

A lakás vízórával rendelkezik.

1/1 tulajdonos, azonnal költözhető.

Saját részre vagy befektetésre is tökéletes.

Kiváló közlekedés: A lakás központi elhelyezkedésének köszönhetően könnyen elérhetőek a tömegközlekedési eszközök, így a város bármely pontjára gyorsan eljuthat.

Közel a szolgáltatásokhoz: A környéken számos étterem, kávézó, bolt, játszótér és egyetem található, így minden, amire szüksége lehet, karnyújtásnyira van.

Kulturális központ: A lakás közelében találhatóak Budapest nevezetességei, mint például a Zsinagóga, a Nemzeti Múzeum, a Károlyi kert, így a kulturális programok is könnyen elérhetőek.
I
rányár: 355.000,- Euro

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
92 m²
Tájolás
délkelet
Szobák száma
3+1 félszoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Emelet
2.
Épület szintje
4.
Épült
1942
TÉRKÉP

Budapest, VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány utca

Hitelkalkulátor

KAPCSOLAT
Gortvai Klaudia
Gortvai Klaudia

+36 30 952 1401

gortvai.klaudia@lakascentrum.hu