Eladó téglalakás - Budapest, XI. kerület

azonnal költözhető
Azonnal költözhető
KAPCSOLAT
Veress Andrea Edit

+36 70 202

Belső terület

49 m²

Tájolás

délkelet

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

egybenyílóak

Kert

400 m² (közös kerthasználat)

Erkély

6 m²

Emelet

4.

Épület szintje

7.

Épült

2007

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
298_blm

Budapest, XI. kerület, Kelenföld – Nádorliget lakópark

Irányár

79.9 M Ft
(1.63 M Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Emelet

4

Terület

49 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Sikerült megtekintenie a lakásról készült videót - A HIRDETÉSEN BELÜL?

Bízzon bennem! 26. éve vagyok ingatlanközvetítő, elégedett ügyfeleim ajánlására!

- 11. kerület közkedvelt részén, a Nádorliget lakóparkban
- eladó egy 2 szobás, 4. emeleti, erkélyes, délkeleti tájolású, világos, napos lakás,
- klímával felszerelt, valamint az összes közművel (mind mérhető) is rendelkező,
- felszereltsége: beépített konyhabútor, komplett fürdőszobabútor, beépített gardróbszekrény.

A lakáshoz igény szerint, a teremgarázsban autóbeálló hely is vásárolható.

Az ingatlan teher- és permentes, azonnal birtokba vehető, azonnal költözhető, kiadható.

Alacsony rezsiköltség jellemzi.

Belső, intim, biztonságos kertje vonzó lehet kisgyermekeseknek, idősebbeknek, diákoknak egyaránt.

Jöjjön el, nézze meg ezt a tömegközlekedés, földrajzi fekvés szempontjából is rendkívüli helyen lévő lakást, amíg még elérhető!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
49 m²
Tájolás
délkelet
Szobák száma
2 szoba
Szobák elhelyezkedése
egybenyílóak
Kert
400 m² (közös kerthasználat)
Erkély
6 m²
Emelet
4.
Épület szintje
7.
Épült
2007
Ablak szerkezete
2 rétegű thermoplan
TÉRKÉP

Budapest, XI. kerület, Kelenföld – Nádorliget lakópark