Eladó téglalakás - Dunaújváros

KAPCSOLAT
Erdélyí Gabriella

+36 30 867

Belső terület

69 m²

Szobák száma

1+2 félszoba

Emelet

4.

Épület szintje

4.

Épült

kb. 2000

Belső azonosító:
T-198
Ingatlan azonosító:
1223_ihs

Fejér megye, Dunaújváros, (Csillagdomb), Szilágyi Erzsébet út

Irányár

38 M Ft
(550.72 E Ft/㎡)

Szobák

1+2 félszoba

Emelet

4

Terület

69 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Dunaújvárosi KIS Ingatlaniroda kínálatában:

Eladó lakás Csillagdombon – téglaépítésű, 69 nm, 1+2 szobás, jó állapotú otthon!

Dunaújváros közkedvelt városrészében, Csillagdombon kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 69 m²-es, tégla építésű, jó állapotban lévő lakást.

Elrendezés és burkolatok:
• A lakás 1 egész és 2 félszobás, a szobák külön nyílóak.
• A szobákban laminált padló, a többi helyiségben járólap található.
• A falak festettek, az ablakok korszerű műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.

Kényelmi extrák:
• A nappaliban hűtő-fűtő klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet egész évben.
• A fürdőszobában kád és zuhanyzó is kialakításra került – ideális a kényelem kedvelőinek.
• A WC külön helyiségben található.

Elhelyezkedés:
A környék infrastruktúrája kiváló – iskola, óvoda, boltok, buszmegálló mind néhány perc sétára elérhető. Ideális választás családoknak vagy befektetési célra is.

Irányár: 38.000.000 Ft

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal a megadott elérhetőségek valamelyikén!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
téglalakás
Belső terület
69 m²
Szobák száma
1+2 félszoba
Emelet
4.
Épület szintje
4.
Épült
kb. 2000
TÉRKÉP

Fejér megye, Dunaújváros, Szilágyi Erzsébet út