Eladó ház - Erzsébet

KAPCSOLAT
Boros Linda

+36 70 521

Belső terület

130 m²

Telek terület

3447 m²

Tájolás

dél

Építési állapot

használt

Építési mód

vályog

Szobák száma

4 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1920

Ingatlan azonosító:
26_tw

Baranya megye, Erzsébet

Irányár

14.99 M Ft
(115.31 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

130 m²

Telek terület

3447 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladásra kínálok Pécstől 18 km-re, Erzsébeten egy parasztház jellegű családi (vályog) házat.

Az ingatlan jelen állapotában két generáció számára lett kialakítva. Az összesen 130 m2-en helyet kapott egy konyha-nappali, 3 szoba, 2 fürdő wc-vel, plusz konyha és kamra.
A szobák egy folyosóról nyílnak, 1 szoba kivételével.

Fűtése jelenleg cserépkályhával és hűtő-fűtő klímával megoldott.

A telek területe közel 3500 m2. A ház folytatásaként melléképületek, istálló is található.

Erzsébet, Falusi CSOK-ra alkalmas terület, így az állam által nyújtott támogatás is igényelhető.

Amennyiben CSOK-ra, hitelre lenne szüksége a megvásárláshoz, állok rendelkezésre, mint független pénzügyi szakember.

További információ, megtekintés esetén várom hívását a megadott telefonszámon.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
130 m²
Telek terület
3447 m²
Tájolás
dél
Építési állapot
használt
Építési mód
vályog
Szobák száma
4 szoba
Szobák elhelyezkedése
külön nyílik min. 2 szoba
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1920

Boros Linda

+36 70 521 0521

blhomeandfinance@gmail.com

KAPCSOLAT
Boros Linda

+36 70 521

blhomeandfinance@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK