eladó ingatlan Dunaújváros területén 5. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3750 db
Dunaújváros
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Dunaújváros területén eladó ingatlan

eladó ingatlan hirdetést keres Dunaújváros területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ingatlan ajánlatot!

Dunaújváros területén eladó ingatlan Dunaújváros

Eladó nyaraló, Dunaújváros 2 szoba 55 m² 19.99 M Ft

eladó nyaraló

Fejér megye, Dunaújváros
Azonosító: 374_er

ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel ellátott, blokkból és téglából épült 55 nm-es hétvégi házat. A házikó 712 nm-es telken helyezkedik el. Alsó szintjén, előszoba, konyha étkezővel, kamra, tusolóval felszerelt fürdőszoba, felső szintjén, ami kívülről köze...

Belső terület
55 m²
Telek terület
712 m²
Szobák
2
Irányár
19.99 M Ft
(363.45 E Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Dunaújváros 2 szoba 55 m² 19.99 M Ft

eladó nyaraló

Fejér megye, Dunaújváros, (Pálhalma), Téglaégető Dűlő
Azonosító: 771_pt

Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel ellátott, blokkból és téglából épült 55 nm-es hétvégi ház eladó. A házikó 712 nm-es telken helyezkedik el. Alsó szintjén, előszoba, konyha étkezővel, kamra, tusolóval felszerelt fürdőszoba, felsőszintjén, ami kívülről közelíthető meg, 2 külön nyíló szoba került kialakításr...

Belső terület
55 m²
Telek terület
712 m²
Szobák
2
Irányár
19.99 M Ft
(363.45 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Dunaújváros 2 szoba 51 m² 32 M Ft

eladó panellakás

Fejér megye, Dunaújváros, Ságvári városrész
Azonosító: 767_pt

Dunaújváros Ságvári városrészében található 51nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. 9 szintes szigetelt ház 5. emeletén helyezkedik el. Állapota jó állapotú. Ablakai műanyagok, szúnyoghálóval felszereltek és az erkélyajtó redőnnyel is. A bejárati ajtó új, több ponton záródó biztonsági. Tájolásának köszönhetően szép világos lakás. Szobái külön...

Belső terület
51 m²
Szobák
2
Emelet
5
Irányár
32 M Ft
(627.45 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Dunaújváros 2 szoba 50 m² 25.9 M Ft

eladó téglalakás

Fejér megye, Dunaújváros, Technikum városrész
Azonosító: 348_er

Eladó Dunaújváros Technikum városrészének egyik legkedveltebb, csendes utcájában lévő 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás. 4 szintes ház 3. emeletén helyezkedik el. Tájolása Nyugati. Állapota jó állapotú. Ablakai fa ablakok, melyek redőnnyel felszereltek. Bejárati ajtaja új, több ponton záródó biztonsági ajtó. A szobái egymásból nyílnak. A fürdős...

Belső terület
50 m²
Irányár
25.9 M Ft
(518 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Dunaújváros 5+2 szoba 206 m² 74.9 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Dunaújváros, Óváros
Azonosító: 667_pt

Eladó Dunaújváros Óvárosban, csendes utcában található, akár két generáció együttélésére is alkalmas családi ház. Az ingatlan 890 nm-es telken helyezkedik el, 2 szintes, lakórésze 206 nm. Az 1974 -ben épült házat 1992-ben bővítették, amikor a tetőteret építették be. Ekkor került sor a tető felújítására is, ami betonfödémes és betongerendás, héjazat...

Belső terület
206 m²
Telek terület
890 m²
Szobák
5+2
Irányár
74.9 M Ft
(363.59 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Dunaújváros 2 szoba 57 m² 34.9 M Ft

eladó panellakás

Fejér megye, Dunaújváros, Római városrész
Azonosító: 282_er

Eladó Dunaújváros Római városrészében található 57nm-es, 2 szobás panellakás. 10 szintes szigetelt ház 1. emeletén van. Állapota jó állapotú. A vízvezetékek cserélve lettek. Szobái külön nyílnak, illetve a nagyobbik szoba erkélykapcsolatos. A fürdőszoba, amely kádas, illetve a wc is külön helyiségben van. Az ablakok új műanyagok kivéve az erkélyajt...

Belső terület
57 m²
Irányár
34.9 M Ft
(612.28 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Dunaújváros 4 szoba 350 m² 109 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Dunaújváros, Óváros
Azonosító: 850_kem

Dunaújvárosban eladó családi ház! Dunaújváros, óvárosában eladó egy több generáció számára, vagy vállalkozásra is alkalmas ingatlan. Az ingatlan, könnyen megközelíthető helyen található. A telken, ami 1700nm-es, két különálló épület áll, összesen kb. 350nm-en. Az ingatlant pár éve műszakilag és esztétikailag teljesen felújították, kiváló á...

Belső terület
350 m²
Telek terület
1700 m²
Szobák
4
Irányár
109 M Ft
(311.43 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Dunaújváros 4+1 szoba 250 m² 65 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Dunaújváros, Óváros
Azonosító: 1027_ihs

Dunaújvárosi KIS Ingatlaniroda megvételre kínálja: Csendes, kulturált környezetben, Dunaújvárosban, Óvárosi részen eladó egy lehetőségekkel teli ház, gyönyörű környék, extra panoráma! A családi házban 2 lakás került kialakításra, mely igény szerint egybenyitható, de külön bejárattal rendelkezik. Az alsó szinten lévő lakás kb.147nm, 2+1 félszobá...

Belső terület
250 m²
Telek terület
455 m²
Szobák
4+1
Irányár
65 M Ft
(260 E Ft/㎡)

88 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Dunaújváros
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Dunaújváros
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2