eladó ingatlan Mezőfalva területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3738 db
Mezőfalva
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Mezőfalva területén eladó ingatlan

eladó ingatlan hirdetést keres Mezőfalva területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ingatlan ajánlatot!

Mezőfalva területén eladó ingatlan Mezőfalva
6 találat

Eladó családi ház, Mezőfalva 2+1 szoba 80 m² 38.5 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Mezőfalva
Azonosító: 163_krt

Mezőfalva egyik csendes, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy szerethető hangulatú, gondosan karbantartott családi házat, amely ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt környezetben, mégis jól használható méretű telken szeretnének élni. Az 1956–57-ben épült, kb. 80 m²-es ingatlan masszív, 50-es vályogtéglából készült terméskő és...

Belső terület
80 m²
Telek terület
1004 m²
Szobák
2+1
Irányár
38.5 M Ft
(481.25 E Ft/㎡)
Külső medence!
Külső medence
Eladó családi ház, Mezőfalva 2+3 szoba 156 m² 55.9 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Mezőfalva
Azonosító: 427_er

Eladó Mezőfalván egy 156 nm-es 2 + 3 félszobás, 3 szintes tégla építésű családi ház. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Mezőfalva csendes részén, de mégis központhoz közel található 156 nm-es 2 + 3 fészobás tégla építésű családi házat. 3 szintes, állapota jó állapotú. A telek mérete 500 nm. A homlokzat 8 cm-es szigetelést...

Belső terület
156 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
2+3
Irányár
55.9 M Ft
(358.33 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Mezőfalva 2 szoba 106 m² 33.8 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Mezőfalva
Azonosító: 918_pt

Eladó felújított családi ház Mezőfalva csendes utcájában! ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Mezőfalva nyugodt, csendes utcájában található, 960 nm-es telken elhelyezkedő, 106 nm-es, egyszintes családi házat. Az ingatlan 2005-től folyamatos bővítésen és felújításon esett át, gondos tulajdonosi karbantartással. A ház vegyes fal...

Belső terület
106 m²
Telek terület
960 m²
Szobák
2
Irányár
33.8 M Ft
(318.87 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Mezőfalva 2 szoba 65 m² 44 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Mezőfalva
Azonosító: 1233_ihs

Eladó családi ház Mezőfalván – kiváló elhelyezkedéssel, nagy telekkel! Kis ingatlanirodánk kínálatában eladó Mezőfalva elején, a körforgalomtól néhány percre egy vegyes falazatú, 65 nm-es családi ház, mely egy közel 1114 nm-es telken helyezkedik el. Főbb jellemzők: - Teljes közmű (víz, villany, gáz, csatorna) - Új tetőszerkezet, új cse...

Belső terület
65 m²
Telek terület
1114 m²
Szobák
2
Irányár
44 M Ft
(676.92 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Mezőfalva 3 szoba 90 m² 52.5 M Ft

eladó családi ház

Fejér megye, Mezőfalva
Azonosító: 863_pt

Mezőfalván, csendes utcában található, fiatalosan felújított, blokkból épült családi ház eladó. A 90 nm-es lakórésszel rendelkező ingatlan, 750 nm -es, részben térkövezett, részben parkosított telken helyezkedik el. Konyha, nappali, 2 hálószoba, előszoba, fürdőszoba, spájz került kialakításra. A ház adotságainak köszönhetően akár még egy szoba...

Belső terület
90 m²
Telek terület
750 m²
Szobák
3
Irányár
52.5 M Ft
(583.33 E Ft/㎡)
Felújított!
Felújított
Eladó sorház, Mezőfalva 4 szoba 109 m² 41.9 M Ft

eladó sorház

Fejér megye, Mezőfalva, Bartók Béla utca
Azonosító: 2_zf

Eladó Mezőfalva központi részén, mégis csendes környezetben egy 109 m²-es két szintes, kiváló elosztású sorházi ingatlan. A földszinten előszoba és közlekedő található, ahonnan jobbra egy aknás garázs és külön illemhelyiség, balra egy kazánház kapott helyet, innen közelíthető meg a hátsó udvar és a terasz, valamint a konyha, szemben pedig egy tágas...

Belső terület
109 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
4
Irányár
41.9 M Ft
(384.4 E Ft/㎡)

6 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Mezőfalva
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Mezőfalva
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2