eladó ingatlan Tápiószentmárton területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3764 db
Tápiószentmárton
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Tápiószentmárton területén eladó ingatlan

eladó ingatlan hirdetést keres Tápiószentmárton területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ingatlan ajánlatot!

Tápiószentmárton területén eladó ingatlan Tápiószentmárton
6 találat

Eladó nyaraló, Tápiószentmárton 1+2 szoba 67 m² 25.5 M Ft

eladó nyaraló

Pest megye, Tápiószentmárton, (Üdülőterület), Ökörszem utca
Azonosító: 600_ci

Az Europartner Cegléd Ingatlan kínálatában található, teljesen körbekerített ingatlan ideális helyszín a hétvégi pihenéshez, kertészkedéshez vagy a mindennapi stressz kipihenéséhez. A házban 2 különálló szoba található, amelyek kényelmes életteret biztosítanak a család vagy a vendégek számára. Az épület alatt egy masszív, száraz pince húzódik, ...

Belső terület
67 m²
Telek terület
776 m²
Szobák
1+2
Irányár
25.5 M Ft
(380.6 E Ft/㎡)
Eladó ikerház, Tápiószentmárton 2 szoba 62 m² 29.9 M Ft

eladó ikerház

Pest megye, Tápiószentmárton, Üdülőterület
Azonosító: 597_ci

Remek lehetőség Tápiószentmárton szívében – pihenésre és otthonnak is tökéletes választás! Az Europartner Cegléd Ingatlan kínálatában most egy igazán sokoldalú ingatlan került piacra: egy kétszintes, 62 m²-es ikernyaraló fél, amely ideális választás lehet akár hétvégi kikapcsolódásra, akár állandó otthonnak. Az 1993-ban épült, 3 szobás ház egy 36...

Belső terület
62 m²
Telek terület
364 m²
Szobák
2
Irányár
29.9 M Ft
(482.26 E Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Tápiószentmárton 3 szoba 57 m² 29.5 M Ft

eladó nyaraló

Pest megye, Tápiószentmárton, Üdülőterület
Azonosító: 594_ci

Remek lehetőség Tápiószentmártonban ! Az Europartner Cegléd Ingatlan ezúttal egy kétszintes, 57,6 négyzetméteres üdülőházas nyaralót kínál megvételre. Az 1989-ben épült 3 szobás házhoz 560 négyzetméteres, gyümölcsfákkal, szőlővel beültetett, gondozott, körbekerített telek tartozik . Az ingatlan adottságainál fogva kiválóan alkalmas hétvégi pihe...

Belső terület
57 m²
Telek terület
560 m²
Szobák
3
Irányár
29.5 M Ft
(517.54 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Tápiószentmárton 3 szoba 24 m² 17.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Tápiószentmárton
Azonosító: 472_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószentmártonban ezt a 822 nm.es körbe kerített madár csicsergős zártkerti zsákutcában található ingatlant, a rajta álló szuterénes faszerkezetű 4 évszakos igényes , kifejezetten szép állapotú mézeskalács házikóval. TEHERMENTES, BÚTOROZOTT, KÖLTÖZHETŐ! Az épület mélyalapozással készült, hőszigetel...

Belső terület
24 m²
Telek terület
822 m²
Szobák
3
Irányár
17.9 M Ft
(745.83 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Tápiószentmárton 2 szoba 37 m² 19.4 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Tápiószentmárton, Üdülőterület
Azonosító: 388_tef

A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószentmárton üdülőterületén ezt az állandó lakhatásra alkalmas tetőteres házikót. Az ingatlan 400 nm.-es körbe kerített telken áll, az épület hasznos alapterülete 37 nm . Vezetékes víz, áram, hálózatra kötve, a szennyvíz tárolóba ürül. Vezetékes internet az utcában húzódik. Az épület beton alapra...

Belső terület
37 m²
Telek terület
400 m²
Szobák
2
Irányár
19.4 M Ft
(524.32 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó családi ház, Tápiószentmárton 6 szoba 163 m² 63 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Tápiószentmárton
Azonosító: 8150_leebesfia

Eladó működő vállalkozás: Pékség/Üzlet és sütöde egyben, teljes felszereltséggel + 450 m2 hozzá tartozó telekkel + 2 ajándék haszongépjárművel (Renault és Ford)! Az ingatlan, mely szintén a vételár részét képezi: - 163 m2 alapterületű; - földszintes; - vegyes falazatú; - építés éve: 1950-1960 környékén; - jelenlegi állapota: jó/közepes; - ...

Belső terület
163 m²
Telek terület
450 m²
Szobák
6
Irányár
63 M Ft
(386.5 E Ft/㎡)

6 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Tápiószentmárton
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Tápiószentmárton
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2