eladó ingatlan Zamárdi területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 3737 db
Zamárdi
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Zamárdi területén eladó ingatlan

eladó ingatlan hirdetést keres Zamárdi területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő eladó ingatlan ajánlatot!

Zamárdi területén eladó ingatlan Zamárdi
6 találat

Eladó családi ház, Zamárdi 7 szoba 240 m² 165 M Ft

eladó családi ház

Somogy megye, Zamárdi
Azonosító: 19_bma

Többgenerációs családi ház Zamárdiban - kiváló lehetőség lakhatásra vagy befektetésre! Zamárdi kedvelt részén, a vasút és a Balaton között kínálunk megvételre egy folyamatosan karbantartott, jó állapotú, három külön lakrészből álló családi házat. Az ingatlan egy 900 m²-es, gondozott telken helyezkedik el, összesen 240 m² hasznos lakótérrel, a...

Belső terület
240 m²
Telek terület
900 m²
Szobák
7
Irányár
165 M Ft
(687.5 E Ft/㎡)
Eladó új építésű téglalakás, Zamárdi 2 szoba 38 m² 67.5 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Somogy megye, Zamárdi, Laki Benó
Azonosító: 17_bma

Sétatávolságra a csodás Zamárdi szabad strandól, új, kertes lakás eladó! A lokáció: - vasútállomás, bolt, cukrászdák, büfék,étterem 5- 7 perc-; - szabad strand, bisztrók, wellness, edző terem 10-12 perc sétatávolságra - az utca csendes, új házakkal kiépült A ház: - 3 lakásos - minden lakáshoz saját, szeparált kert - sorházi jel...

Belső terület
38 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Irányár
67.5 M Ft
(1.78 M Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Zamárdi 5 szoba 165 m² 229 M Ft

eladó nyaraló

Somogy megye, Zamárdi, Fürdőtelep
Azonosító: 14_bma

Balatonközeli, igényesen felújított nyaraló eladó Zamárdiban Zamárdi csendes, üdülőövezeti részén, egy nyugodt kis utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, folyamatosan karbantartott nyaralót, mindössze 150 méterre a Balaton szabadstrandjától. Az ingatlan elhelyezkedése ideális: a vízpart közelsége mellett a házból részleges balatoni kil...

Belső terület
165 m²
Telek terület
600 m²
Szobák
5
Irányár
229 M Ft
(1.39 M Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Zamárdi 3+2 szoba 99 m² 139 M Ft

eladó nyaraló

Somogy megye, Zamárdi, (Fürdőtelep), Jegenye utca
Azonosító: 13_bma

Karnyújtásnyira a Balatontól, hangulatos nyaraló várja új Tulajdonosát! Az ingatlan Zamárdi kedvelt, családias standjánál fekszik. A felújítási és bővítési koncepció alapján, jelenlegi tulajdonosa az eredeti nyaraló épület megőrzésével és hozzá építéssel növelte az életteret és a férőhelyek számát. A projekt még befejezésre vár, így saját ...

Belső terület
99 m²
Telek terület
503 m²
Szobák
3+2
Irányár
139 M Ft
(1.4 M Ft/㎡)
Eladó családi ház, Zamárdi 8 szoba 240 m² 175 M Ft

eladó családi ház

Somogy megye, Zamárdi, Fürdőtelep
Azonosító: 11_bma

Többgenerációs családi ház Zamárdiban - kiváló lehetőség lakhatásra vagy befektetésre! Zamárdi kedvelt részén, a vasút és a Balaton között kínálunk megvételre egy folyamatosan karbantartott, jó állapotú, három külön lakrészből álló családi házat. Az ingatlan egy 899 m²-es, gondozott telken helyezkedik el, összesen 240 m² hasznos lakótérrel, a...

Belső terület
240 m²
Szobák
8
Irányár
175 M Ft
(729.17 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Zamárdi 4 szoba 108 m² 99.9 M Ft

eladó családi ház

Somogy megye, Zamárdi, (Fürdőtelep), Szent István út
Azonosító: 544_ott

ELADÓ Zamárdi központi helyén, pár száz méterre a Balatontól, a Szent István utcában, 694nm-es rendezett telken, egy 1965-ös építésű, 108nm-es, két külön bejáratú lakóingatlanból álló családi ház. Ami egyszer 74,3nm alapterülettel 3 szobás amerikai konyhás kivitelben, illetve egy 34nm-es 1 szoba, konyhás apartman lakásból áll, fiatalos, felújított ...

Belső terület
108 m²
Telek terület
694 m²
Szobák
4
Irányár
99.9 M Ft
(925 E Ft/㎡)

6 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Zamárdi
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Zamárdi
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2